O nás

Budujeme úspěšné projekty

Naším cílem je pomáhat našim zákazníkům růst, rozvíjet se a být úspěšný ve svém oboru.  Poskytujeme kvalitní a odborné služby i pro ty nejmenší firmy a jednotlivce. Zastáváme názor, že i malý projekt má vypadat profesionálně.

Základem každého úspěšného projektu je schopnost delegovat to, co sám nedokážu obsáhnout. Proto je náš tým složený z několika odborníků, kde se každý specializuje jen na určitou část námi poskytovaných služeb. Celý tým vzájemně spolupracuje a konzultuje jednotlivé stránky projektu. Zajistíme tak, že se ke každému projektu přistupuje komplexně.

Náš tým

Tomáš Gregor, MBA

Tomáš Gregor, MBA

Kateřina Barchánková

Kateřina Barchánková

Kristýna Gregorová

Kristýna Gregorová

Mgr. Markéta Gregorová, Ph.D.

Mgr. Markéta Gregorová, Ph.D.

Dominika Nováková

Dominika Nováková

Kristýna Gregorová

Kristýna začínala jako redaktorka Ahaonline.cz, následně pracovala jako online redaktorka a správkyně sociálních sítí pro televizi Prima. Po odchodu z televize přidala projektový management v digitální agentuře a i nadále se věnovala správě sociálních sítí pro firmy. To vše do doby, než se vrátila k práci v médiích. Tentokrát jako reportérka magazínu Slavní a také jako moderátorka zpráv ze světa šoubyznysu na Seznam TV. Online marketing však nakonec zvítězil a to hlavně proto, aby se mohla naplno věnovat své největší vášni - cestování.

Ve firmě se stará o:

analýzy klíčových slov
PPC kampaně
reklamy na Facebooku a Instagramu
správa sociálních sítí (Youtube, Instagram, Facebook)
copywriting
uživatelská analýza webu
tvorba scénářů ke všem typům videí
voice overy
reportáže z akcí, rozhovory

Kdo jsme, co děláme a s čím vám můžeme pomoci? Podívejte se na krátké video, kde vám to všechno ukážeme!