Komplexní tvorba webových stránek

Tvorba
webových stránek

Co Vám můžeme nabídnout?

Potřebujete nové webové stránky pro Vaší službu, produkty, cestovatelský blog a další? Tvoříme moderní a responzivní webové stránky na WordPress platformě. 

Vytvoříme Vám webové stránky dle Vašich požadavků. Ať se jedná o one-page web, mikrostránky o rozsahu 5 podstránek, nebo třeba rozsáhlé webové stránky s rozvětveným menu a velkým množstvím podstránek.

Chcete nové webové stránky, ale nemáte jasnou představu o vzhledu a rozvětvení? Rádi Vám poradíme a vymyslíme s Vámi řešení na míru Vašim potřebám.

Zajištění domény a hostingu

Nechcete ztrácet čas hledáním vhodné domény a zajišťováním hostingu? Nebo Vám výrazy doména a hosting nic neříkají?

Tvorba nových webových stránek

Potřebujete nové webové stránky, ale nevíte, jak na to? Nebo máte jasnou představu o tom, co chcete, ale nemáte čas?

Redesign stávajících webových stránek

Webové stránky již máte, ale chcete je obnovit? Nebo je potřebujete obohatit o funkce, které vám chybí?

Správa webových stránek

Chcete mít vaše webové stránky stále aktualizované a zálohované a mít jistotu, že po aktualizacích bude vše správně fungovat?

Vlastnosti webů

Webové stránky, které vytváříme, jsou dělány tak, aby odpovídaly nejnovějším požadavkům a trendům. Vlastnosti jako responzivní zobrazení jsou u nás samozřejmostí.

Moderní design

Responzivní vzhled

Redakční systém WordPress

Příprava pro SEO

GDPR

Zabezpečení

s

Ochrana proti spamu

n

Theme builder

l

Front end editor

Tvorba_webovych_stranek_mcgc-cz

Webové stránky jsou Vaší prezentací na internetu. Je to Vaše vizitka v on-line světě. Dobře udělané webové stránky Vám pomohou sehnat nové zákazníky. Stejně tak špatně udělané webové stránky můžou Vaše zákazníky odradit.

Tvorba_webovych_stranek_zajisteni_domeny_a_hostingu_mcgc

Zajištění domény a hostingu

Nechcete ztrácet čas hledáním vhodné domény a zajišťováním hostingu? Nebo Vám výrazy doména a hosting nic neříkají? V obou případech to za Vás rádi vyřešíme. Zaregistrujeme Vám vhodnou doménu, která vystihne to, co děláte a hosting se skvělou podporou, který Vaše webové stránky podrží.

Proč je důležitá vhodná doména?
Doména, tedy URL název Vaší webové stránky je to, co všichni uvidí jako jednu z prvních věcí na Vašich stránkách. Nebo ji budou ručně zadávat do vyhledávače. V takové chvíli je nejlepší mít doménu, která vystihne to, co je Vaší náplní. Zároveň je důležité, aby doména nebyla příliš složitá a dlouhá, aby se dobře pamatovala.

Proč potřebuji spolehlivý hosting?
I když se Vám může zdát, že volba hostingu není podstatná, opak je pravdou. Spolehlivý a výkonný hosting je to, co Vám zajistí plynulý chod Vašich stránek, dobrou rychlost načítání a v případě jakýchkoliv problémů i jejich rychlé řešení. A to v jakoukoliv denní dobu kterýkoliv den v týdnu. Hosting se rozhodně nesmí podcenit. Proto spolupracujeme s těmi nejlepšími poskytovateli hostingu, kteří nám jsou kdykoliv k dispozici a jsou ochotni s námi řešit i ty nejmenší drobnosti na počkání.

Tvorba nových webových stránek

Tvorba webových stránek je důležitý krok při rozjezdu podnikání. Webové stránky jsou Vaší prezentací na internetu. Je to Vaše vizitka v on-line světě. Dobře udělané webové stránky Vám pomohou sehnat nové zákazníky. Stejně tak špatně udělané webové stránky můžou Vaše zákazníky odradit.

Vaše webová prezentace by měla obsahovat všechny informace, které jsou důležité pro Vaše zákazníky. Od představení Vašeho podnikání, přes výpis služeb a jejich cen, až po kontaktní informace. Kromě informativních prvků by webové stránky měly být i estetické a hezké na pohled, dobře čitelné a zajímavé.

Dalším důležitým aspektem při tvorbě nových webových stránek je SEO optimalizace, tedy optimalizace pro vyhledávače. To, jestli jsou Vaše stránky pomalé nebo rychlé, také hraje roli v tom, jestli Vás Vaši zákazníci na internetu najdou. Internetové vyhledávače hodnotí mnoho různých aspektů, díky kterým se ve výsledcích vyhledávání zobrazujete na prvních, nebo posledních pozicích.
To a mnoho dalšího zohledňujeme při tvorbě webových stránek.

Pokud nemáte představu o tom, jak Vaše nové webové stránky mají vypadat, rádi Vám navrhneme vzhled a rozložení stránek na míru Vašemu podnikání. Tvoříme moderní webové stránky, které se dobře zobrazují na mobilních zařízení a odpovídají požadavkům internetových vyhledávačů, tedy splňují pravidla SEO.

Tvorba_webovych_stranek_mcgc-cz
Tvorba_webovych_stranek_mcgc-cz

Redesign stávajících webových stránek

Máte vlastní webové stránky, které potřebují obnovit? Chybí vám funkcionality, které potřebujete? Připadá vám, že jsou vaše stránky zastaralé?

Děláme redesign webových stránek tak, aby se zachovala historie webu a web přitom dostane nový, svěží a moderní vzhled. Pokud chcete zachovat vaše firemní barvy, loga a ostatní, nový vzheld přizpůsobíme firemní identitě.

Webové stránky zmodernizujeme, uzpůsobíme podle nejnovějších požadavků, doplníme o požadované funkcionality a přípravíme pro další fungování, včetně SEO přípravy.

Správa webových stránek

Nabízíme správu jak nových, tak již zaběhnutých webových stránek na WordPress.

A proč správa webových stránek?

Především proto, že vám to ušetří práci, čas a nutnost držet v hlavě úkoly jako např. aktualizování a zálohování webu, kontrolování funkčnosti, doplňování nového obsahu a další.

Kontrolování funkčnosti webu, např. po aktualizacích se zdá jako zanedbatelný problém. Pokud se vám ale o web staráme my, tak opravíme i to, co se případně rozbije po provedených úpravách a aktualizacích, a to v rámci dané služby. Pokud se o web staráte sami a něco takového se stane, musíte si najmout externího pracovníka, který vše napraví, obvykle za hodinovou mzdu.

Tvorba_webovych_stranek_sprava-webu_mcgc-cz

Nejnovější reference

Podrobnější popis referencí najdete v záložce reference.